Przed nami kolejna, 7. edycja Targów Optycznych OPTYKA. Od wielu lat jest to największe wydarzenie w branży optycznej w Polsce, przygotowywane przed Grupę MTP oraz Krajową Rzemieślniczą Izbę Optyczną (KRIO). Zapraszamy wszystkich Ekspertów do zarejestrowania się na wydarzenie.

Podczas targów wystawcy zaprezentują najnowsze kolekcje opraw, soczewki, sprzęt i wyposażenie salonów optycznych. Po długiej przerwie mamy nadzieję na powrót do bezpośrednich spotkań. Cieszy nas to, że już teraz, na trzy miesiące przed targami, swój udział potwierdziło wielu wystawców, w tym znane i cenione marki optyczne – mówi Barbara Vogt, dyrektor projektu.

Termin Targów Optycznych OPTYKA zbliża się wielkimi krokami.
22-24 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, wszystkich uczestników z pewnością czeka niezwykle intensywny, emocjonujący i pracowity czas.
Po raz pierwszy będzie to wydarzenie trzydniowe, aby zwiedzający mogli w pełni skorzystać z programu wydarzenia - dotrzeć do każdego stoiska, poznać nowości, dobrze przeanalizować oferty Wystawców, skonsultować nowe formy rozwiązań dla swoich salonów czy złożyć zamówienia, ale przede wszystkim spotkać się z partnerami biznesowymi i zyskać nowe kontakty w branży optycznej.

Wybór opraw, sprzętu oraz innych akcesoriów optycznych najwyższej jakości, to bardzo ważna decyzja biznesowa i inwestycja często na wiele lat, która wymaga obejrzenia setek, a nawet tysięcy modeli opraw oraz fachowej konsultacji dostawców sprzętu, by nie tylko dostosować się do panujących trendów, ale też spełnić oczekiwania swoich klientów.

Wstęp dla zwiedzających jest bezpłatny i możliwy jedynie po rejestracji. Już teraz warto zaplanować przyjazd na targi i zarejestrować się online na stronie https://tobilet.pl/targi-optyczne-optyka-2021.html.

Targi Optyczne OPTYKA, to wydarzenie skierowane wyłącznie do osób, które są zawodowo związane z branżą optyczną.

Szczegóły na stronie: https://targioptyka.pl/pl