Prenumerata dwumiesięcznika OPTYKA

włącz .

Bezpłatna prenumerata dla specjalistów z branży optycznej!

Wypełnienie formularza i przesłanie go na adres redakcji jest równoznaczne z zamówieniem bezpłatnej rocznej prenumeraty branżowego dwumiesięcznika „Optyka”, który dostępny jest wyłącznie w prenumeracie dla specjalistów z branży optycznej.

Prosimy zapoznać się z poniższymi warunkami prenumeraty.

1. Warunkiem otrzymywania prenumeraty jest dokładne i czytelne wypełnienie formularza zamówienia przez osobę z branży optycznej.

2. Na formularzu wymagany jest podpis i pieczątka firmy lub zakładu pracy związanego z branżą optyczną.

3. Prenumerata wysyłana jest imiennie tylko na adresy służbowe.

4. Studenci i uczniowie kierunków optycznych, okulistycznych i optometrycznych mogą zamówić bezpłatną prenumeratę dwumiesięcznika po przesłaniu wypełnionego formularza zamówienia i kserokopii aktualnej legitymacji lub indeksu, gdzie będą widoczne dane szkoły.

5. Wypełniony formularz należy przesłać pocztą lub e-mailem do redakcji:

M2 Media – redakcja „Optyki” 
ul. Walecznych 36 lok. 1, 03-916 Warszawa 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

6. Przesłany i wypełniony formularz traktowany jest jako zamówienie bezpłatnej rocznej prenumeraty dwumiesięcznika „Optyka”.

7.  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, że:
administratoremPani/Pana danych osobowych jest M2 Media spółka cywilna
z siedzibą w Warszawie (03-910), Al. Waszyngtona 20/21, zwana dalej Spółką;
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu kwalifikacji zgłoszenia oraz w celach marketingowych produktów i usług Spółki i nie będą udostępniane innym odbiorcom;
posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania;
podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne.

 


Nie masz programu do otwarcia pliku pdf? Pobierz Acrobat Reader

Masz pytania dotyczące prenumeraty? Napisz do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.!