Zasady zamieszczania aktualności

włącz .

Prosta informacja prasowa do „Aktualności”
to krótkie notki prasowe o charakterze informacyjnym, których zadaniem jest powiadomienie odbiorców o jakimś wydarzeniu, usłudze, produkcie.

W dziale „Aktualności” zamieszczamy proste informacje prasowe, które dotyczą aktualnych tematów, takich jak: newsy o produktach, usługach, nowych kolekcjach, planowane imprezy i wydarzenia, kampanie, szkolenia, osiągnięcia, strategie, itp.

Informacja taka powinna zawierać odpowiedź na pytania: co? kto? gdzie? kiedy? jak? dlaczego?
 z jakim skutkiem? Powinna być obiektywna, zwięzła, konkretna, aktualna, przejrzysta i ciekawa.
Prosimy o przesyłanie tekstu wraz z grafiką w wysokiej rozdzielczości 300 dpi (zdjęcie, logo, ilustracja) zapisaną osobno jako plik graficzny (PDF, JPG, TIFF, EPS) bezpośrednio do redaktor naczelnej Magdaleny Lis na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jeśli jest taka potrzeba, redakcja informacje przeredagowuje, dostosowując je do gazety (dostępnego miejsca) i odbiorcy. Podlegają one także korekcie redakcyjnej, tak aby nie było błędów ortograficznych
i stylistycznych.  

Informacji prasowych redakcja nie odsyła do akceptacji / autoryzacji. Krótkie informacje prasowe
nie stanowią przedmiotu prawa autorskiego zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim
i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994 r. nr 24, poz. 83), artykuł 4 ustęp 4.

Na wszystkie pytania odpowie:

 Magdalena Lis

Magdalena Lis
Redaktor Naczelna
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 533 317 161