Regulamin Serwisu ogłoszeniowego

włącz .

Postanowienia ogólne

1. Właścicielem i operatorem Portalu „Ogłoszeń drobnych” na stronach www.gazeta-optyka.pl jest firma: M2 Media s.c..
Al. Waszyngtona 20/21, 03-910 Warszawa,
NIP 113-265-39-75, REGON 140864835
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
zwana dalej operatorem

2. Niniejszy regulamin określa zasady dostępu do „Ogłoszeń Drobnych” na stronie www.gazeta-optyka.pl, zwanych dalej serwisem ogłoszeniowym.

3. Operator nie bierze udziału w transakcjach dokonywanych przez użytkowników, nie pobiera żadnych opłat, prowizji w przypadku znalezienia kontrahenta, a działa jedynie jako pośrednik kojarzący obie strony transakcji. Operator nie może zapewnić, że każda z zaangażowanych stron działa w dobrej wierze, jak i nie jest również w stanie kontrolować wiarygodności osób korzystających z serwisu ogłoszeniowego. Użytkownik dokonuje zatem transakcji na własne ryzyko.

4. Operator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku realizacji transakcji lub niewłaściwego zachowania jednej ze stron transakcji.

5. Prezentowane na stronach serwisu ogłoszeniowego ogłoszenia i ich treści nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 KC.

6. Użytkownik akceptuje fakt, iż nie ma prawa rościć jakichkolwiek pretensji wynikłych z wadliwego działania serwisu ogłoszeniowego.

7. Operator nie bierze udziału w sporach powstałych między użytkownikami serwisu ogłoszeniowego. Wszelkie nieporozumienia dotyczące treści ogłoszeń i zawartej lub niedoszłej do skutku transakcji rozwiązują między sobą sami użytkownicy. Operator nie angażuje się również w jakiekolwiek czynności prawne związane z rozwiązywaniem tego rodzaju sporów.

8. Serwis ogłoszeniowy może być używany jedynie do celów zgodnych z obowiązującym prawem.

9. Operator w celu promocji ogłoszeń zastrzega sobie prawo do zamieszczania ogłoszeń w czasopiśmie OPTYKA.


Warunki dodawania ogłoszeń

1. Serwis służy WYŁĄCZNIE do dodawania ogłoszeń związanych z branżą OPTYCZNĄ.

2. Zabronione jest wykorzystywanie serwisu ogłoszeniowego do dystrybucji wszelkich materiałów chronionych przez polskie i międzynarodowe prawo autorskie oraz materiałów, których dystrybucji zabraniają przepisy prawa, obraźliwych, naruszających dobre imię osób trzecich.

3. Niedozwolona jest publikacja ogłoszeń, które łamią regulamin serwisu ogłoszeniowego, nie dotyczą podanych kategorii ogłoszeń, reklamują serwis konkurencyjny, w tej samej formie wielokrotnie, sprzecznych z charakterem serwisu ogłoszeniowego.

4. Operator zastrzega sobie prawo do usunięcia ogłoszenia, które łamie którekolwiek z postanowień niniejszego regulaminu.

 

Polityka Prywatności

1. Wysłania ogłoszenia przez formularz „Serwisu ogłoszeniowego” jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

2. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zamieszczenia ogłoszenia.

3. Przysługuje Państwu prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

4. Administratorem danych jest M2 Media s.c. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji zgłoszenia, zgodnie z jego zakresem (Polityka Prywatności).