Aktualności

Nowy numer Optyki 2/2018

Szanowni Państwo,

W tym numerze rządzą dwa główne tematy – tradycyjnie już sport oraz – to nowość – luksus. Ten drugi temat pojawił się dzięki raportowi firmy KPMG na temat rynku dóbr luksusowych w Polsce, który według zapowiedzi ma się dobrze, a z roku na rok wręcz coraz lepiej. Nasza branża też ma udział w „dobrach luksusowych”, więc warto trzymać rękę na pulsie zmian dobrobytu polskiego społeczeństwa.
W segmencie optycznych produktów sportowych i ochronnych także sporo się dzieje, a patrząc na licznych biegaczy i rowerzystów w miastach możemy śmiało przewidzieć, że prędzej czy później zjawią się oni w progach salonu optycznego. Jak zaznacza w swoim artykule Tomasz Krawczyk, kluczem do sukcesu jest porządny wywiad z klientem/pacjentem, który pozwoli na polecenie mu zindywidualizowanych produktów optycznych, skrojonych pod jego potrzeby i styl życia.

50. numer OPTYKI!

Najnowszy numer Branżowego dwumiesięcznika OPTYKA jest już 50. numerem. W związku z tym poprosiliśmy naszych Czytelników o podzielenie się z nami swoimi zdjęciami pokazującymi jak czytają OPTYKĘ oraz o krótkie wypowiedzi, dlaczego ją czytają. Bardzo dziękujemy za przesłane zdjęcia i opinie. Cieszymy się, że nasi Czytelnicy cenią nas za tyle rzeczy. Postaramy się być jeszcze lepsi dla Was.
Jeśli ktoś chciałby jeszcze przesłać nam zdjęcie z opinią albo dopisać opinię do swojego zdjęcia, to serdecznie zapraszamy.